ADVANCED COACHING TRAINING

ÇİFT AKREDİTASYONLU Uluslararası Koçluk Sertifika Programı -İSTANBUL

Süre : 72 saat

Günler : 11-12 Kasım / 16-17 aralık/ 13-14 ocak / 24-25 şubat / 24 Mart
Saatler : 10:00- 18:00
Yer : İSTANBUL

 

ADVANCED COACHING TRAINING

ÇİFT AKREDİTASYONLU Uluslararası Koçluk Sertifika Programı -İZMİR

Süre : 72 saat

Günler : 14 Ekim / 18 kasım/ 9 Aralık / 20 ocak/ 17 Şubat / 17 Mart / 14 Nisan / 12 mayıs/ 2 Haziran
Saatler : 10:00- 18:00
Yer : Alsancak, İzmir

*Eğitim sonunda Uluslararası Sertifikayı alabilmek için sınava katılım şarttır.
Bu eğitim üzerine 2'şer günlük ( 15 saat) Yönetici ve Kurumsal Koçluk / Öğrenci Koçluğu / İlişkiler Koçluğu eğitimlerimize katılabilirsiniz.

 

Program Hakkında

Eğer yaptığınız işten memnun değilseniz ya da daha fazlasını istiyorsanız:

 • Yeni bir meslek edinmek
 • Kariyer değişikliği yapmak
 • Profesyonel bir koç olarak ek gelir sağlamak
 • Bulunduğunuz organizasyonun içinde başkalarına koçluk yapmak
 • Kendinizi geliştirmek için

Uluslararası Yaşam Koçluğu Sertifika Programı size bütün hedeflerinize ulaşabileceğiniz yeni bir dünya sunuyor.

Mesleki Kazançlar

 1. Dünyanın her yerinde koç olarak çalışabilme imkanı
 2. Kendi işine sahip olma fırsatı
 3. Ne zaman, nerede, kiminle çalışacağını seçme özgürlüğü
 4. Etkili iletişim becerileri
 5. Yöneticiler, personel ve iş arkadaşlarıyla gelişmiş ilişkiler
 6. Kişinin iş ve özel hayatındaki hedeflerine ulaşmasını sağlayacak tekniklerin kazanımı
 7. Sürekli gelişim

Advanced Coaching Training Programı’nın Size Sunacakları

Eğitim: Uluslararası standartlarda, koçluğa dair bilimsel ve güncel bilgilerle tasarlanmış 5 bölümden oluşan bir eğitim
Kurs Materyalleri: Kapsamlı bir ders kitabı, ders notları, bloknot, koçluk yaparken kullanılacak formlar, 200 sayfa eğitim müfredatı
Destek ve Danışmanlık: Program süresinde koçluk hizmeti, süpervizyon ve mentorluk akşamları, program sonrasında mentorluk desteği
Geribildirim: Alanlarında uzman eğitmenlerden eğitim süresinde yapıcı geribildirim
Ekstralar: Yalnızca mezunlarımıza özel network ağına üyelik, diğer mezunlarla canlı bilgi alışverişi olanağı
Belge: Uluslararası “Personal Coaching Training” Sertifikası

Program İçeriği 

BÖLÜM 1 : KOÇLUĞA GİRİŞ

Bu bölümde koçlukla ilgili temel kavramlarla tanışacak, eğitimin kalan kısmı için ihtiyacınız olan koçluk dünyasına ait genel bilgilerle ilgili bir oryantasyondan geçeceksiniz. Koçluğun tam olarak ne olduğu, tarihi ve diğer prensiplerle arasındaki temel farkları öğrenecek ve bir koç olarak çalışırken içselleştirmeniz gereken etik değerler hakkında detaylı bilgi sahibi olacaksınız.

BÖLÜM 2: TEMEL KOÇLUK UYGULAMALARI

Bu bölümde bir koç olarak sahip olmanız ve geliştirmeniz gereken temel özellikleri öğrenecek ve bu özelliklerle ilgili bir çok uygulama gerçekleştireceksiniz. Müşteri- koç ilişkisinin temel yapısını ve bu ilişki de “güven” i nasıl oluşturacağınızı ve süreç içerisinde geliştireceğiniz ile ilgili bilgiler kazanacaksınız.

BÖLÜM 3: KOÇLUKTA İLERİ DÜZEY BECERİLER

Bu bölümde koçlukla ilgili ileri düzey becerilerinizi geliştirmek için bir çok önemli bilgiler alacak ve uygulamalar göreceksiniz. Bir koç olarak adım adım seanslarınızı nasıl yürüteceğinizi, müşterinizi bu süreçte nasıl değerlendireceğinizi öğreneceksiniz. Koçluk mesleğinde de diğer mesleklerde olduğu gibi bazı önemli ipuçları ve farkındalıklar bulunmaktadır. Bunlarla ilgili eğitmenimizin sizlere aktaracağı deneyimleri sonrası farklı bir bakış açısı kazanmış olacaksınız. Bir koç olarak müşterinizin ne gibi kör noktaları olabileceği ve bu noktalarla ilgili nasıl koçluk yapılabileceğine yönelik vaka çalışmaları yapma fırsatı yakalayacaksınız.

BÖLÜM 4: USTALIK BECERİLERİ

Bu bölümde gerek koçların gerekse müşterilerin tıkanma noktalarını öğrenecek ve bunları aşmanın yöntemlerini uygulamalarla göreceksiniz. Koçluk mesleğinde karşılaşabileceğiniz farklı konularla ilgili bilgi sahibi olacaksınız. Koçluğun psikoloji uygulamaları ile ilgili ne gibi benzerlikleri ve farklılıkları olduğunu öğreneceksiniz.

BÖLÜM 5: PROGRAM FİNALİ

Programın bu son bölümünde akademimiz için çok önemli olan koçluğun etik değerleri ile ilgili bir tekrar yapılacak ve bütün bir programın ana hatları ile ilgili soru-cevap şeklinde bir özet geçilecektir.

İletişim ve Kayıt

Telefon : 0 530 552 97 70
E-posta: 
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Web sitesi : 
www.suviocoaching.com

 

Bazı Mezunlardan Görüşler

İnsanlar dönem dönem dibe vurup zirveye çıkarlar. Bunu fark ettiğimiz olur ya da farkında olmadan süreçleri yaşarız. Dibe vurduğum bir dönemde benim burada olmamı sağlayan güce ve aracı olan kişilere teşekkür ediyorum öncelikle.

Suvio’ya ilk başladığımda koçluğun tanımını yap dediklerinde düşündüm. Aklıma ilk gelen maceralı bir yolculuğa çıktığım oldu.20 yıldır çalışıyorum ve seyahat ediyorum.Binlerce kilometre yol katettim. Son üç ayda olduğum yerde kilometre yapmadan katettiğim yol son 20 yıla bedeldi.İnsanın kendisiyle çıktığı yolculuğun inanılmaz keyfini yaşadım. Düştüm,çamura battım,üzerimden tır geçmiş gibi hissettim,çok canım acıdı ama tüm bunlara değdi.Sahip olduğum gücü,enerjiyi fark ettiğimi bildiğimi sandığım her an kendimle ilgili yeni bir şey keşfettim.

Şimdi kendimde yaşadığım bu değişimi dokunabildiğim herkes yaşasın istiyorum. İçimde açığa çıkan bu enerji çevremdeki herkese yetecek gibi hissediyorum.Kendimi anlamanın yanında en yakınımda olan kızımı anlama noktasında da ne kadar olumlu bir aşama kaydettiğimi görüyorum. Artık ne yapmak istediğimden ziyade ne yapmak istemediğimi biliyorum. Dilem’in bana gönderilen bir melek olduğunu,Sumru ve Violet’in ise kendimle çıktığım yolculukta, ki bu gerçek anlamda maceralı bir yolculuk,buldurucu güçlerim olduğunu biliyorum. Burada olmak bana çok iyi geldi.Bunun içinde ilahi düzene sonsuz teşekkür ediyorum. Hepiniz iyi ki varsınız ve hayatımdasınız.

Gül Çiftçioğlu

Suvio yolculuğum bugün sona eriyor.Yolculuk diyorum çünkü açıkcası bu gemiye bir dolu tesadüfün noktalarını birleştirerek bindim.Peyzaj Mimarlığı eğitimi,15 yıllık Müşteri Hizmetleri&Call Center Yöneticiliği ve hesap etmediğim bir işsizlik dönemi ,beni kendimi bulmaya hızla yöneltti. Yaşam Koçluğu,çok da planlamadığım ama bana göre boşa geçen günlerimi faydalı hale getirme çabamın adıydı.Farklı bir kursa devam ederken geldiğim Suvio tanıtım toplantısında, Violet ve Sumru’nun, muhteşem uyumu,dengesi ve sadece bir tanıtıma kattıkları ruh ve enerji ile tam manasıyla zehirlendim.

3 aydır; özde başkalarının hayatına bilinçli bir dokunuşla yeni şekiller verme merakım benim hayatımdaki dönüşümle anlam kazandı.

Şu meşhur ayet gibi artık kendimce bir inancım var.”Her canlı bir gün bir koçla çalışacaktır.” Ama dilerim herkes bu yolculuğu Sumru&Violet gibi bu işi özüyle yapanlarla deneyimler.

Dilem Kapkın

Hazır mısınız? Bir daha hayatınız asla şimdiki gibi olmayacak!!! Herkesin hayatında bir milat vardır. Öncesinde ki hayatınızla sonraki hayatınızın kesiştiği nokta. Koçluk eğitimi işte benim için bu milattı. Artık hayatım koçluk eğitiminden önce ve sonra diye ikiye ayrılıyor. Bana kendimle ve hayatla ilgili farkındalık, farklı düşünme özgürlüğü ve düşlediklerimi yaşama cesareti verdi. Farkındalık, özgürlük ve cesaret, aşkla yapmayı seçtiğim işi yapmamı sağlıyor şimdi. Koçluk bence insanların hayatındaki dönüm noktasında onların ihtiyacı olan kapıyı açmayı sağlıyor. Siz o kapıdan farklı biri olarak çıkıyorsunuz ve aynı zamanda başkalarına da istedikleri kapıdan geçme imkanı sağlıyorsunuz. Bunu size hayatınızdaki en değerli anahtarı vererek yapıyor. O anahtar ne mi? Gülümseyin ! Yaşamayı istediğiniz hayatın anahtarı sizsiniz.

Şehime Gül Gözen
Yaşam Koçu ve Pazarlama Danışmanı

Koçluk eğitimi almaya karar verdiğimde , bunun yaşamıma bu denli değerli katkılar sağlayabileceğinden habersizdim.Kendimle gerçek anlamda tanıştım burada.Koşulsuz destek,bol olumlu geri bildirim,içten ve sıcak iletişim ve sevgi dolu bir atmosferde ;özenli,verimli,eğlenceli,aktif bir eğitim sürecimiz oldu.en çok ihtiyacım olan empatiyle dinlemeyi de öğrenmiş oldum.
Örnek koçlarım Suvio coaching’in melekleri sevgili eğitmenlerimiz ,bize koçlukla ilgili bilmemiz gerekenleri, mükemmellikle aktardılar.
Üç ay boyunca keyifli paylaşımlar yaşadıgım bu adreste yeni gerçek dostlarım var artık.
‘ İyi ki ‘ ler listeme yeni bir şey daha ekledim :
‘ İyi ki koçluk eğitimi almışım ve yolum Suvio Coaching ‘ le kesişmiş !’

Gürsel Boyacı

Etik değerlere saygılı, saygın, duruşu sağlam ve profesyonel bir kurum olan SUVIO COACHING ‘den ve Yaşam Koçu ve eğitmen SUMRU GÜNDÜZ ve VİOLET ALALOF’dan böyle bir eğitimi almak gerçekten bir ayrıcalık .Her ikisi de alanlarında deneyimli ve profesyonel koçlar.
Etrafınızda elinizi salladığınızda her üç kişiden ikisinin “ben yaşam koçuyum” dediği bir dönemde eğitimsiz kişilerin eleneceği , bu mesleğin toplumda hak ettiği yeri alacağına inananlardanım.Bu sebeple “Eğitim Şart” J) diyorum.Eğitim, gerek eğitmenler tarafından gerekse kendi kendinize koçluk yapılan bir süreç.Yani önce kendi üzerinizde çalışıyorsunuz (Teori ve bol bol pratik).Temel koçluk prensiplerine ve güncel tekniklere dayanan temeli sağlam bir eğitim.
Ben biraz mükemmeliyetçi ,ayrıntılara önem veren bir insan olarak, eğitim sonunda Koçluk’u profesyonel anlamda meslek olarak yapmaya karar verdim ve yapıyorum.
Suvio’nun İzmir’de ilk koçlarından olmaktan gurur duyuyorum.Diğer İzmir ‘in ilk koçu olan arkadaşlarıma da her şey için teşekkür ediyorum ve başarılar diliyorum. Değişim ve gelişim ömür boyu sonu gelmeyecek bir süreç.Bu süreci bilinçli ve farkındalıkla yaşamak Koçluk ve koçlarla daha kolay ve mümkün.
Kendi adıma eğitim sonunda dinlemeyi ve insanların kendi cevaplarını bulabilmesinde yardımcı olan güçlü soru sormayı öğrendiğimi söyleyebilirim.Bu da benim hayatımda bir değişim ve dönüşüm yarattı diyebilirim.

Yonca Anar SAVAŞIR
Yaşam & Kurumsal Koç

Mesleki anlamda “yasam kocu” olmaya karar verdigimde turkiye den cok uzaktaydim.
bulundugum sehir ve civarinda boyle bir egitim almama olanak saglayan biryer yoktu.
Hayatimda cok ciddi kararlar aldigim bir donemde suvio coaching ile tanistim. Tesaduflere pek inanmam. Öyle guclu bir arzu ile bu mesajimi evrene birakmistim ki, suvio coaching ‘de yasam koclugu egitimi, bana bir dogum gunu hediyesi ile geldi. Hayatimda yarattigi degisikligi bir kac satir ile anlatmak imkansiz.ama özetle, dogru yerde dogru insanlarla baslayan seruven, yasamima daha kaliteli , farkindaligi yuksek
ve cok keyifli bir anlam katti. suvio coaching hayatimin dönum noktasidir. Emegi gecen yasam enerjisi yuksek yasam koclarima ve kurs arkadaslarima sonsuz tesekkurler.
PS: gercekten tekrar cok tesekkurler hepinize ))

Senem Erim

Yaşam koçu olmak için Türkiye’deki en doğru kursu tercih ettiğim için çok şanslıyım. Fa Coach Academy eğitimleri bilimsel ilkeler temeline oturan, güncel kalmayı başarabilen, Türkiye’de koçluk mesleğine saygınlık kazandıran ve etik değerlerden kesinlikle ödün vermeyen saygın bir kuruluş. Eğitimlerde koç duruşu kazanmamı, kendimi keşfetmemi sağlayan Fatoş Ayvaz’a çok teşekkür ederim. Koç olmaya karar verdiyseniz, güçlü teorik eğitimi ve gerçekçi pratik uygulamaları ile kesinlikle Fa Koach Academy’i tavsiye ediyorum.

Gizem Tutar
Diyetisyen

İşletmelere danışmanlık hizmeti veren bir kişi olarak koçluğu kavramak başlangıçta pek de kolay olmadı. Ne farkı vardı danışmanlık hizmetinden? Kullanılacak bilgiyi verdikten ve de ne yapmaları gerektiğini söyledikten sonra kişi veya işletme başka neye ihtiyaç duyabilirdi ki?
Sonuçta koçluğu kavradığımda gerçekten etkilendim. Koçluk bambaşka bir şeydi…
Karşındakine kendi kaynak ve yeteneklerini kullandırarak yaşamında daha etkin yol almasını sağlıyorsun. Ve bunu koç olarak sen yapıyorsun. Müşterin senden aldığı destekle hedefini ve değişim isteklerini başarıyor.
Koç olarak sen sadece veren değilsin, aynı zamanda alansın… Müşterinin dünyasında yürürken bazen de koşarken, değişimlerini başarılarını ve iç dünyasındaki hareketleri izliyor ve aynı zamanda müşterinin kendisindeki bu değişimlere şaşkınlığını da görüyorsun. Ve tabii sen de pek çok kez şaşırıyor ve bu şaşkınlıktan keyif alıyorsun.
Koçluğun bana bu kadar çok şey öğreteceğini öngörmemiştim. Koçluğun insanlara bu kadar faydalı olabileceğini de öngörmemiştim. Koçluk kavramını gerçekten öğrendiğimde “keşke koçlukla beş yıl önce tanışsaydım, koçluk eğitimini yıllar önce alsaydım!” dedim.

Humral Tan
Avukat

Eğitim sırasında, uygulama yapmak verilen eğitimin temelini oluşturduğundan, kendimi bir yaşam koçu gibi hissettim. Benzer amaçlara sahip insanlarla birlikte son derece keyifli anlar ve paylaşımlar yaşadım. Öğrendiğim teknikleri önce kendimde uygulayarak, kendimin koçu
oldum. Kendime ve başkalarına sorduğum yargılayıcı sorular, kendini öğrenmeye odaklı ve ileri götüren sorulara bıraktı ki bu da, hem daha verimli düşünmemi hem de başkaları ile kaliteli bir iletişim kurmamı sağladı.
Eğitim sonrasında öğrendiğim teknikleri uygulayarak hedeflerime ulaşabilmek adına strateji ve eylem planları oluşturdum. Bunun sonuçlarından biri olarak www.timurdogruoz.com sitesini kurarak, yaşam ile ilgili düşüncelerimi insanlarla paylaşabilme olanağına sahip oldum.
Fa Coach Academy’den mezun bir yaşam koçu olarak, koçluğun kişinin yaşamına yaptığı harika etkileri; “öğüt vermeden, tavsiyede bulunmadan sadece dinleyerek ve uygun teknikleri kullanarak”, yani koçluğun temel prensiplerine bağlı kalarak deneyimliyorum.
Koçluğun, değişimi yani gelişimi gerçekleştimekte ki hızı inanılmaz.

Timur Doğrusöz
Satış Direktörü

Koçluk eğitimine, bunun bana kişisel gelişim anlamında faydalı olacağını düşünerek başlamıştım. Ama bunun böyle olmadığını anlamam uzun sürmedi. Çünkü koçluk; insana ve hayata o kadar mucizevi bir dokunuş. Bunun etkilerini kendi hayatımda fark ettikten sonra, çevremdeki insanlarla paylaşma isteğim her geçen gün daha da arttı. Koçluğun yaşamın her alanında nasıl kullanılabileceğini çevremle paylaştıkça ve sonuçlarını gördükçe, koçluk hayatımın olmazsa olmazı oldu. Çünkü koçluk ile yaşamımın yol haritasını ben çiziyorum ve sonuca ulaşıyorum ve bu yaşamımın ta kendisi oluyor. Sonunda yıllardır çalıştığım özel sektördeki kariyerimi bitirmeye ve koçluğu profesyonel anlamda meslek olarak yapmaya karar verdim.

Suzan Öz
Yaşam Koçu

Koçluk eğitimi benim için sihirli anahtar oldu.Yaşadığım en güzel değişiklik ise farkındalık. İnsanların konuşma ve davranışlarında “satır aralarını okumak”, söylenenle anlatılmak istenenin ne olduğunu algılamak ve ona göre insanlara yardımcı olmak… Hiç emekliliği ve yaşı olmayan bir mesleğe sahip olmak harika bir duygu.Yaşam koçluğu; benim paha biçilmez kaşıkcı elmasım, barış, huzur ve güven içinde yaşamak ve bunu insanlarla paylaşmak,dünya vatandaşı olmak.

Nermin Genç
Banka Şube Müdürü

Fa Coach Academy’de uygulanan eğitim sistemi teori yanında pratik çalışmaya yer veren bir eğitim sistemi. Bu sistem sayesinde hem kendimiz hem de sınıf içindeki diğer arkadaşlarımız büyük bir gelişme gösterdiler. Öğrendiğimiz teorik bilgileri pratiğe geçirmeye çalışarak yaptığımız seans örneklerinde, kendi hayatımızda sorun olan şeyleri çözmeye uğraşırken aynı zamanda kendimizi de eleştirdik ve tam olarak bu hayatta ne istediğimizin farkına vardık. Bu durum da gün içindeki yaşantımızda ne kadar atalet içinde bulunduğumuzu, aslında istediğimiz şeylerin bilincinde olmamıza rağmen birçok farklı nedenle bunları gerçekleştirmeye yeterli gücümüzün olmadığını hatta istediklerimizi gerçekleştirmekten kaçtığımızı ortaya koydu.
Fa Coach Academy’de aldığım koçluk eğitimi bu yönüyle benim vizyonumu genişlettiği gibi aynı zamanda bana bir güven ve güç de verdi, kendimi tanımamı sağladı. Burada öğrendiğim teknikler başkalarının koçu olma yanında kendi hayatımın koçu olma gereğini idrak etmeme neden oldu. Bu sayede yıllardır başkalarının yanında çalışırken kendi iş yerimi açma konusunda önemli bir adım attım ve Ekim 2009 ayında kendi iş yerimde çalışmaya başlayacağım. Koçluk, bu hedefimin gerçekleşmesi yanında vizyonumun da genişlemesine yardımcı oldu, şimdiki hedefim, mesleğim olan avukatlık ile birlikte yurt dışında örneklerine rastlanan “arabuluculuk” alanında da kendimi geliştirmek ve husumeti yargıya taşımadan uzlaşma ile tarafların çözmesine yardımcı olmak. Koçluk eğitiminin bir başka faydası doğuştan getirdiğim yeteneklerimin farkına varmamı ve bunları geliştirmemi de sağlamasıydı. Bu sayede yıllardır ertelediğim bir kitap çalışmamı baskıya hazır hale getirdim ve bu sene içerisinde bastıracağım.

M. Fatih Güçlü
Avukat

Insan kaynakları zor bir disiplin ve bu mesleği yapabilmek için yöneticilik ve mesleki eğitim dışında IK Yöneticilerinin farklı yetkinlikleri olması gerektiğine inanan bir IK müdürüyüm. Koçluk benim çalışmalarımda ihtiyacını duydugum bir çalışma idi. FA Koç Akademi ile tanışmam 2006 - 2007 yılında oldu. Şirket çalışanlarına şirkete uyum koçluğu, Kariyer koçluğu , Yönetici Koçluğu yapabilme becerilerini bu eğitim ile başarabildim. Uluslararası geçerli bir sertifika olması da çok önemliydi tabii.. Bu arada bır Insan Kaynakları Yöneticisi olarak aldıgım tüm eğitimler içinde Fatoş AYVAZ dan aldıgım eğitimin rahatlığı, pratikliği ve öğrenilenlerin anında uygulanabilirliği beni cidden çok etkilemişti. Şu anda da bu eğitimlerin başarıyla sürdüğünü ve ülkemiz işgücüne nice yetişkin ve eğitimli koçlar katıldıgını biliyorum. Kendisne teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum
Sevgiler.

Berna Bayburt
İK Müdürü

Haberler

2017-2018 DÖNEMİ ULUSLARARASI SERTİFİKALI KOÇLUK EĞİTİMİ / ADVANCED COACHING TRAINING

DETAYLAR İÇİN suvio@suviocoaching.com / 05305529770

Detaylar...


GESTALT VE YARATICILIK

Gestalt’e Giriş olarak tasarlanan bu eğitim serisi toplam 36 saatten oluşmaktadır.
15 Kasım / 06 Aralık / 10 Ocak / 07 Mart / 18 Nisan / 09 Mayıs
Saat 10.00 – 17.00 arası

Detaylar...


Dinlemek Eğitimi

Bu eğitimde özel veya iş hayatımızda iletişim becerilerimizi güçlendirme ve soruna ait uygun problem çözme tekniklerini öğrenme , uygulama , netleşme ve eyleme geçme konuları ele alınacaktır.

Detaylar...


Duygularla Başa Çıkmak Eğitimi

Bu eğitimde temel iletişim becerileri , iletişimi etkileyen faktörler , kısa zamanda çözüme götürecek uygulamalar konuları ele alınacaktır.

Detaylar...


Diğer Eğitimler

Hedef 12 Eğitimi
Süreç Liderliği Eğitimi
Yeni Çağın Problem Çözme Teknikleri
Süreç Liderleri Yönetici Geliştirme Programı
Senin Yolun Atölyesi Grup Çalışmaları
Ayrıca,
Hüseyin Şimşek ile
MİTOTERAPİ ÇALIŞMA GRUBU'na
Katılım talebinizi bizi arayarak veya mail yolu ile bildirebilirsiniz.
Tel: 0 530 552 9770 suvio@suviocoaching.com


2017-2018 DÖNEMİ ULUSLARARASI SERTİFİKALI KOÇLUK EĞİTİMİ / ADVANCED COACHING TRAINING

DETAYLAR İÇİN suvio@suviocoaching.com / 05305529770

Detaylar...


GESTALT VE YARATICILIK

Gestalt’e Giriş olarak tasarlanan bu eğitim serisi toplam 36 saatten oluşmaktadır.
15 Kasım / 06 Aralık / 10 Ocak / 07 Mart / 18 Nisan / 09 Mayıs
Saat 10.00 – 17.00 arası

Detaylar...


Dinlemek Eğitimi

Bu eğitimde özel veya iş hayatımızda iletişim becerilerimizi güçlendirme ve soruna ait uygun problem çözme tekniklerini öğrenme , uygulama , netleşme ve eyleme geçme konuları ele alınacaktır.

Detaylar...


Duygularla Başa Çıkmak Eğitimi

Bu eğitimde temel iletişim becerileri , iletişimi etkileyen faktörler , kısa zamanda çözüme götürecek uygulamalar konuları ele alınacaktır.

Detaylar...


Diğer Eğitimler

Hedef 12 Eğitimi
Süreç Liderliği Eğitimi
Yeni Çağın Problem Çözme Teknikleri
Süreç Liderleri Yönetici Geliştirme Programı
Senin Yolun Atölyesi Grup Çalışmaları
Ayrıca,
Hüseyin Şimşek ile
MİTOTERAPİ ÇALIŞMA GRUBU'na
Katılım talebinizi bizi arayarak veya mail yolu ile bildirebilirsiniz.
Tel: 0 530 552 9770 suvio@suviocoaching.com


2017-2018 DÖNEMİ ULUSLARARASI SERTİFİKALI KOÇLUK EĞİTİMİ / ADVANCED COACHING TRAINING

DETAYLAR İÇİN suvio@suviocoaching.com / 05305529770

Detaylar...


GESTALT VE YARATICILIK

Gestalt’e Giriş olarak tasarlanan bu eğitim serisi toplam 36 saatten oluşmaktadır.
15 Kasım / 06 Aralık / 10 Ocak / 07 Mart / 18 Nisan / 09 Mayıs
Saat 10.00 – 17.00 arası

Detaylar...


Dinlemek Eğitimi

Bu eğitimde özel veya iş hayatımızda iletişim becerilerimizi güçlendirme ve soruna ait uygun problem çözme tekniklerini öğrenme , uygulama , netleşme ve eyleme geçme konuları ele alınacaktır.

Detaylar...


Duygularla Başa Çıkmak Eğitimi

Bu eğitimde temel iletişim becerileri , iletişimi etkileyen faktörler , kısa zamanda çözüme götürecek uygulamalar konuları ele alınacaktır.

Detaylar...


Diğer Eğitimler

Hedef 12 Eğitimi
Süreç Liderliği Eğitimi
Yeni Çağın Problem Çözme Teknikleri
Süreç Liderleri Yönetici Geliştirme Programı
Senin Yolun Atölyesi Grup Çalışmaları
Ayrıca,
Hüseyin Şimşek ile
MİTOTERAPİ ÇALIŞMA GRUBU'na
Katılım talebinizi bizi arayarak veya mail yolu ile bildirebilirsiniz.
Tel: 0 530 552 9770 suvio@suviocoaching.com


2017-2018 DÖNEMİ ULUSLARARASI SERTİFİKALI KOÇLUK EĞİTİMİ / ADVANCED COACHING TRAINING

DETAYLAR İÇİN suvio@suviocoaching.com / 05305529770

Detaylar...


GESTALT VE YARATICILIK

Gestalt’e Giriş olarak tasarlanan bu eğitim serisi toplam 36 saatten oluşmaktadır.
15 Kasım / 06 Aralık / 10 Ocak / 07 Mart / 18 Nisan / 09 Mayıs
Saat 10.00 – 17.00 arası

Detaylar...


Dinlemek Eğitimi

Bu eğitimde özel veya iş hayatımızda iletişim becerilerimizi güçlendirme ve soruna ait uygun problem çözme tekniklerini öğrenme , uygulama , netleşme ve eyleme geçme konuları ele alınacaktır.

Detaylar...


Duygularla Başa Çıkmak Eğitimi

Bu eğitimde temel iletişim becerileri , iletişimi etkileyen faktörler , kısa zamanda çözüme götürecek uygulamalar konuları ele alınacaktır.

Detaylar...


Diğer Eğitimler

Hedef 12 Eğitimi
Süreç Liderliği Eğitimi
Yeni Çağın Problem Çözme Teknikleri
Süreç Liderleri Yönetici Geliştirme Programı
Senin Yolun Atölyesi Grup Çalışmaları
Ayrıca,
Hüseyin Şimşek ile
MİTOTERAPİ ÇALIŞMA GRUBU'na
Katılım talebinizi bizi arayarak veya mail yolu ile bildirebilirsiniz.
Tel: 0 530 552 9770 suvio@suviocoaching.com


2017-2018 DÖNEMİ ULUSLARARASI SERTİFİKALI KOÇLUK EĞİTİMİ / ADVANCED COACHING TRAINING

DETAYLAR İÇİN suvio@suviocoaching.com / 05305529770

Detaylar...


GESTALT VE YARATICILIK

Gestalt’e Giriş olarak tasarlanan bu eğitim serisi toplam 36 saatten oluşmaktadır.
15 Kasım / 06 Aralık / 10 Ocak / 07 Mart / 18 Nisan / 09 Mayıs
Saat 10.00 – 17.00 arası

Detaylar...


Dinlemek Eğitimi

Bu eğitimde özel veya iş hayatımızda iletişim becerilerimizi güçlendirme ve soruna ait uygun problem çözme tekniklerini öğrenme , uygulama , netleşme ve eyleme geçme konuları ele alınacaktır.

Detaylar...


Duygularla Başa Çıkmak Eğitimi

Bu eğitimde temel iletişim becerileri , iletişimi etkileyen faktörler , kısa zamanda çözüme götürecek uygulamalar konuları ele alınacaktır.

Detaylar...


Diğer Eğitimler

Hedef 12 Eğitimi
Süreç Liderliği Eğitimi
Yeni Çağın Problem Çözme Teknikleri
Süreç Liderleri Yönetici Geliştirme Programı
Senin Yolun Atölyesi Grup Çalışmaları
Ayrıca,
Hüseyin Şimşek ile
MİTOTERAPİ ÇALIŞMA GRUBU'na
Katılım talebinizi bizi arayarak veya mail yolu ile bildirebilirsiniz.
Tel: 0 530 552 9770 suvio@suviocoaching.com


2017-2018 DÖNEMİ ULUSLARARASI SERTİFİKALI KOÇLUK EĞİTİMİ / ADVANCED COACHING TRAINING

DETAYLAR İÇİN suvio@suviocoaching.com / 05305529770

Detaylar...


GESTALT VE YARATICILIK

Gestalt’e Giriş olarak tasarlanan bu eğitim serisi toplam 36 saatten oluşmaktadır.
15 Kasım / 06 Aralık / 10 Ocak / 07 Mart / 18 Nisan / 09 Mayıs
Saat 10.00 – 17.00 arası

Detaylar...


Dinlemek Eğitimi

Bu eğitimde özel veya iş hayatımızda iletişim becerilerimizi güçlendirme ve soruna ait uygun problem çözme tekniklerini öğrenme , uygulama , netleşme ve eyleme geçme konuları ele alınacaktır.

Detaylar...


Duygularla Başa Çıkmak Eğitimi

Bu eğitimde temel iletişim becerileri , iletişimi etkileyen faktörler , kısa zamanda çözüme götürecek uygulamalar konuları ele alınacaktır.

Detaylar...


Diğer Eğitimler

Hedef 12 Eğitimi
Süreç Liderliği Eğitimi
Yeni Çağın Problem Çözme Teknikleri
Süreç Liderleri Yönetici Geliştirme Programı
Senin Yolun Atölyesi Grup Çalışmaları
Ayrıca,
Hüseyin Şimşek ile
MİTOTERAPİ ÇALIŞMA GRUBU'na
Katılım talebinizi bizi arayarak veya mail yolu ile bildirebilirsiniz.
Tel: 0 530 552 9770 suvio@suviocoaching.com


2017-2018 DÖNEMİ ULUSLARARASI SERTİFİKALI KOÇLUK EĞİTİMİ / ADVANCED COACHING TRAINING

DETAYLAR İÇİN suvio@suviocoaching.com / 05305529770

Detaylar...


GESTALT VE YARATICILIK

Gestalt’e Giriş olarak tasarlanan bu eğitim serisi toplam 36 saatten oluşmaktadır.
15 Kasım / 06 Aralık / 10 Ocak / 07 Mart / 18 Nisan / 09 Mayıs
Saat 10.00 – 17.00 arası

Detaylar...


Dinlemek Eğitimi

Bu eğitimde özel veya iş hayatımızda iletişim becerilerimizi güçlendirme ve soruna ait uygun problem çözme tekniklerini öğrenme , uygulama , netleşme ve eyleme geçme konuları ele alınacaktır.

Detaylar...


Duygularla Başa Çıkmak Eğitimi

Bu eğitimde temel iletişim becerileri , iletişimi etkileyen faktörler , kısa zamanda çözüme götürecek uygulamalar konuları ele alınacaktır.

Detaylar...


Diğer Eğitimler

Hedef 12 Eğitimi
Süreç Liderliği Eğitimi
Yeni Çağın Problem Çözme Teknikleri
Süreç Liderleri Yönetici Geliştirme Programı
Senin Yolun Atölyesi Grup Çalışmaları
Ayrıca,
Hüseyin Şimşek ile
MİTOTERAPİ ÇALIŞMA GRUBU'na
Katılım talebinizi bizi arayarak veya mail yolu ile bildirebilirsiniz.
Tel: 0 530 552 9770 suvio@suviocoaching.com


2017-2018 DÖNEMİ ULUSLARARASI SERTİFİKALI KOÇLUK EĞİTİMİ / ADVANCED COACHING TRAINING

DETAYLAR İÇİN suvio@suviocoaching.com / 05305529770

Detaylar...


GESTALT VE YARATICILIK

Gestalt’e Giriş olarak tasarlanan bu eğitim serisi toplam 36 saatten oluşmaktadır.
15 Kasım / 06 Aralık / 10 Ocak / 07 Mart / 18 Nisan / 09 Mayıs
Saat 10.00 – 17.00 arası

Detaylar...


Dinlemek Eğitimi

Bu eğitimde özel veya iş hayatımızda iletişim becerilerimizi güçlendirme ve soruna ait uygun problem çözme tekniklerini öğrenme , uygulama , netleşme ve eyleme geçme konuları ele alınacaktır.

Detaylar...


Duygularla Başa Çıkmak Eğitimi

Bu eğitimde temel iletişim becerileri , iletişimi etkileyen faktörler , kısa zamanda çözüme götürecek uygulamalar konuları ele alınacaktır.

Detaylar...


Diğer Eğitimler

Hedef 12 Eğitimi
Süreç Liderliği Eğitimi
Yeni Çağın Problem Çözme Teknikleri
Süreç Liderleri Yönetici Geliştirme Programı
Senin Yolun Atölyesi Grup Çalışmaları
Ayrıca,
Hüseyin Şimşek ile
MİTOTERAPİ ÇALIŞMA GRUBU'na
Katılım talebinizi bizi arayarak veya mail yolu ile bildirebilirsiniz.
Tel: 0 530 552 9770 suvio@suviocoaching.com


İstidihdam Zirvesi

 

facebook icon mail icon twitter icon foursquare

Koçlarımız

ucuncu yil

İstidihdam Zirvesi

birinci istihdam zirvesi

Bültene Kaydolun